Showtime

Foto nudo nga vaska, modelja kosovare nuk përmbahet

11/12/2017 20:11
nga:M H

Fotot nudo nga banjo, janë bërë një trend që ka marrë shumë vëmendje.

Ky trend përdoret nga të gjithë, duke fituar kështu shumë famë. Të njëjtin veprim ka bërë dhe modelja, Gjelbrona Gashi njëra prej modeleve më seksi në Kosovë falë linjave trupore seksi.

Në rrjetin social Modelja ka publikuar një fotografi në vaskë dhe ajo shihet tejet joshëse.

08/26/2018 15:43

Njerëzit që postojnë foto sa herë ushtrojnë, kanë probleme psikike