Showtime

Foto e paparë e Enca Haxhisë, befason për të keq ndjekësit

05/31/2018 18:47
nga:Gazeta Blic

Sot duket si një barbi kukull.

Por në adoleshencë dhe para se të bëhej e famshme ajo nuk ishte e tillë.
Një foto e vjetër e pa parë e Enca Haxhisë ka shokuar për të keq ndjekësit. Kohëve të fundit tek këngëtaret tona mund të shohim shumë ndryshime në pamjet e tyre, andaj as Enca nuk i ka shpëtuar trendit.

Me një grim të tepruar dhe të detajuar mirë ajo ka arritur të duket tejet tërheqëse ani pse operacione plastike dihet që nuk ka pasur.

Pavarësisht kësaj ajo asnjëherë nuk publikon foto të vjetra për ta kujtuar adoleshencën siç bëjnë koleget e saj këngëtare dhe duket se kjo është edhe arsyeja se përse nguron, nuk i ka pëlqyer vetja atë kohë dhe sot duket e zjarrtë.

 

08/04/2020 16:49

Enca kërkon 5 milionë klikime në këngën e re që të rikrijojë vallëzimin e saj të famshëm