Sporti

Formacioni i mundshëm i Barcelonës ndaj Athletico Bilbaos

03/16/2018 18:13
nga:L I

Barcelona në kuadër të xhiros së 29-të të La Ligas, në Camp Nou takohet me Athletico Bilbaon.

Skuadra nga ‘San Memes’ do të jetë mysafire e Barcelonës.

Ndeshja mes Barcelonës dhe Athletico Bilbao luhet ditën e diel nga fillim nga ora 16:15.

‘Goal.com’ ka paraparë se si mund të duket formacioni i Barcelonës për këtë ndeshje.

10/16/2019 19:05

Messi: Pa bashkëlojtarët nuk do ta fitoja as edhe një çmim