Sporti

Formacioni me transferimet më të suksesshme dhe dështakët e afatit kalimtar

10/12/2017 10:36
nga:Gazeta Blic

Mediat në Itali kanë publikuar top transferimet dhe dështakët e afatit kalimtar të verës.

Gazeta e njohur italiane, “La Gazzetta dello Sport”, ka publikuar formacionet me transferimet më të qëlluara, dhe ato më të dështuara në merkaton e fundit.

Në 11-shen më të mirë, bëjnë pjesë yjet e PSG-së, Dani Alves e Neymar, si dhe dyshja e Premierligës, Romelu Lukaku e Alvaro Morata.

Kurse, te dështakët bëjnë pjesë James Rodriguez, Alex Oxlade-Chamberlain e Wesley Sneijder.

Më poshtë keni formacionet me top transferimet dhe dështakët e afatit kalimtar. /Gazeta Blic/

06/19/2018 18:17

Neymar me frizurë të re