Sporti

Formacionet zyrtare: West Ham – Manchester United

09/22/2019 14:03
nga:M K

West Ham dhe Manchester United do të përballen sonte me fillim nga ora 15:00 në kuadër të gjashtë të Premier Ligës.

Djelmoshat e Ole Gunnar Solskjaer nuk e kanë filluar si është më së miri edicionin e ri, andaj edhe sot do të tentojnë fitoren, për t’u ngritur në renditjen e klasifikimit, shkruan GazetaBlic.

Para pak çastesh, janë mësuar edhe formacionet zyrtare të të dyja skuadrave, derisa mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat.

Më poshtë emrat e futbollistëve që do të nisin ndeshjen nga minuta e parë.

/GazetaBlic/

05/21/2020 15:36

Manchester United / Humbje të mëdha në aspektin financiar pas koronavirusit, borxhi neto shkon në 429.1 milionë funte