Sporti

Formacionet zyrtare: Valencia – Manchester United

12/12/2018 20:21
nga:M K

Valencia dhe Manchester United do të përballen sot me fillim nga ora 21:00 në ‘Mestalla’.

Ndeshja është e vlefshme për xhiron e fundit të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan GazetaBlic.

Para pak çastesh kanë dalë edhe formacionet zyrtare të të dyja skuadrave, me të cilat do të zbresin në fushë e prej nga ku do të mundohen të japin më të mirën e tyre.

Kujtojmë që ne do t’iu raportojmë për ç’do risi nga ky takim dhe jo vetëm.

Në grupin H gjithçka ka përfunduar, derisa mbetet të mësohet vetëm se kush do të kualifikohet si i pari.

/GazetaBlic/

08/05/2020 23:19

Ky është kundërshtari i Manchester United në çerekfinale të Europa Ligës