Sporti

Formacionet zyrtare: St Liege – Arsenal

12/12/2019 17:53
nga:M K

Arsenali duhet të mposhtet më shumë se 4-0 dhe në anën tjetër Eintrachti të mposht Guimaraesin për t’u eliminuar.

Topçinjtë thuajse me një këmbë janë në raundin tjetër, pasi duket e vështirë të pranojnë pesë gola dhe mos të shënojnë asnjë, ani pse gjermanët nga Frankfurti kanë gjasa të mëdha të shënojnë fitore përballë portugezëve, shkruan GazetaBlic.

Para pak çastesh janë mësuar edhe formacionet zyrtare të të dyja skuadrave, kurse mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat me fillim nga ora 18:55.

Më poshtë emrat e futbollistëve që do ta nisin ndeshjen nga minuta e parë.

/GazetaBlic/

09/28/2020 20:40

Liverpool – Arsenal, formacionet zyrtare