Sporti

Formacionet zyrtare: Slavia Prague – Barcelona

10/23/2019 19:41
nga:M K

Situatë interesante në grupin F të Ligës së Kampionëve.

Dortmundi dhe Barcelona kryesojnë grupin, por me katalunasit që sonte do ta kenë më të lehtë ndaj Slavia Pragës, shkruan GazetaBlic.

Blaugrana synon fitoren ndaj klubit nga kryeqyteti çek, derisa para pak çastesh janë mësuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë emrat e futbollistëve që do ta nisin ndeshjen nga minuta e parë.

/GazetaBlic/

08/01/2020 17:50

Gushti i pazakontë, muaji i “çmendur” i futbollit