Sporti

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Valladolid

09/30/2020 20:31
nga:M K

Pas fitores në udhëtim te Real Betisi, Real Madridi sonte do ta ketë një tjetër test serioz, atë përballë Valladolidit.

Kampionët spanjollë do të jenë nikoqirë të skuadrës nga “José Zorrilla”, me synimin e vetëm fitoren dhe vazhdimin e sigurt drejt mbrojtjes së titullit, përcjell GazetaBlic.

Para pak çastesh janë mësuar edhe formacionet zyrtare të të dyja skuadrave për takimin që ia fillon nga ora 21:30.

Më poshtë edhe emrat e futbollistëve që do ta nisin ndeshjen nga minuta e parë.

/GazetaBlic/

10/27/2020 23:21

Notat e futbollistëve: Borussia Monchengladbach – Real Madrid