Sporti

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Valencia

12/01/2018 20:10
nga:M K

Real Madrid dhe Valencia do të përballen sot me fillim nga ora 20:45.

Ndeshja është e vlefshme për xhiron e 14-të të Primera Divisionit Spanjoll, shkruan GazetaBlic.

Para pak çastesh kanë dalë edhe formacionet zyrtare të të dyja skuadrave, me të cilat do të zbresin në fushë e prej nga ku do të mundohen të japin më të mirën e tyre.

Kujtojmë që ne do t’iu raportojmë për ç’do risi nga ky takim dhe jo vetëm.

/GazetaBlic/

01/18/2020 18:23

Notat e futbollistëve: Real Madrid – Sevilla