Sporti

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Real Sociedad

02/06/2020 18:28
nga:M K

Radha për çerekfinalet e Copa Del Rey.

Padyshim se vëmendja do të jetë te dy skuadrat më të mëdha në ishullin Iberik, Real Madrid dhe Barcelona, shkruan GazetaBlic.

Përderisa katalunasit me fillim nga ora 21:00 i shkojnë Athletic Bilbaos në San Mames, galaktikët do të jenë nikoqirë të Sociedadit.

Para pak çastesh janë mësuar edhe formacionet zyrtare të të dyja skuadrave, kurse mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat me fillim nga ora 19:00.

Kujtojmë se ne do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo ndryshim eventual. Më poshtë emrat e futbollistëve që do ta nisin ndeshjen nga minuta e parë.

/GazetaBlic/

09/23/2020 09:06

Tronditet Real Madridi, një futbollist rezulton pozitiv me koronavirus