Sporti

Formacionet zyrtare: PSG-Real Madrid

09/18/2019 20:28
nga:M K

PSG dhe Real Madridi do të përballen sonte me fillim nga ora 21:00 në kuadër të ndeshjes së parë të grupit A shkruan GazetaBlic.

Në “Parkun e Princave” të dyja skuadrat do të tentojnë fitoren, kurse mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat.

Para pak çastesh kanë dalë edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë emrat e futbollistëve që do ta nisin ndeshjen nga minuta e parë. Kujtojmë se ne do t’iu raportojmë për çdo ndryshim eventual.

/GazetaBlic/

12/21/2019 22:43

Icardi s’ka të ndalur, në fitoren 4-1 të PSG-së realizojnë edhe Mbappe e Neymar