Sporti

Formacionet zyrtare: Parma – Inter

06/28/2020 20:50
nga:M K

Interi i shkon Parmës në “Enio Tardini” me të vetmin synim fitoren dhe mbajtjen gjallë të shpresave për titull.

Megjithatë, zikaltërit nuk pritet ta kenë aq të lehtë në fushë, sikur në letër, përcjell GazetaBlic.

Parma ëndërron zonën e Europa Ligës, andaj një rezultat pozitiv përballë Interit, do të ishte i mirëseardhur.

Tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare të të dyja skuadrave, kurse mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat nga ora 21:45.

Më poshtë emrat e futbollistëve që pritet ta nisin ndeshjen nga minuta e parë.

/GazetaBlic/

08/12/2020 09:13

E FUNDIT: Interi arrin marrëveshje me Tonalin, kjo pritet të jetë paga e futbollistit