Sporti

Formacionet zyrtare: KFF Mitrovica – VSL Wolsfburg

09/11/2019 17:42
nga:L I

anë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes KFF Mitrovica – VSL Wolsfburg, duel i cili fillon nga ora 18:00 në stadiumin e kryeqytetit “Fadil Vokrri” dhe është i vlefshëm për turin e parë kualifikues në Ligën e Kampionëve.

Trajneri Seid Onbashi ka paraqitur këtë formacion te KFF Mitrovica:

Rexhepi, Elezaj, Osmani, Haziri, Bajrami, Gjergji, Biqkaj, Shala, Tahiri, Xh.Berisha, V.Berisha.

Mungesa e vetme në formacion te mitrovicaset është qendërmbrojtësja Liridon Syla, shkruan GazetaSheshi.com.

Ndërkohë te Wolfsburg për çudi nuk gjendet futbollistja e vetme kosovare Erëleta Memeti, e cila nuk figuron fare as në stolin e rezervave