Sporti

Formacionet zyrtare: Inter – Getafe

08/05/2020 20:07
nga:M K

Interi do të luajë përballë Getafes në kuadër të duelit të 1/8-ës së finales në Europa Ligë.

Në takimin që do të zhvillohet në teren neutral, të dyja skuadrat do të synojnë fitoren dhe kalimin tutje, përcjell GazetaBlic.

Gjithsesi, pritet një ndeshje interesante në “Veltins Arena” të Gelsenkirchen, kurse tashmë janë mësuar edhe emrat e futbollistëve që do ta nisin ndeshjen nga minuta e parë.

Kujtojmë se ne do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo ndryshim eventual.

/GazetaBlic/

03/11/2020 13:23

Getafe refuzon të udhëtojë drejt Milanos për ndeshjen ndaj Interit