Sporti

Formacionet zyrtare: Inter – Dortmund

10/23/2019 19:47
nga:M K

Situatë interesante në grupin F të Ligës së Kampionëve.

Dortmundi dhe Barcelona kryesojnë grupin, por me katalunasit që sonte do ta kenë më të lehtë ndaj Slavia Pragës, shkruan GazetaBlic.

Dortmundi ndërkaq, i shkon Interit me synimin e vetëm, një rezultat pozitiv.

Para pak çastesh janë mësuar edhe formacionet zyrtare të të dyja skuadrave, derisa mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat.

Më poshtë emrat e futbollistëve që do ta nisin ndeshjen nga minuta e parë.

/GazetaBlic/

05/26/2020 20:42

Dortmund – Bayern / Notat e futbollistëve