Sporti

Formacionet zyrtare: Granada – Barcelona

09/21/2019 20:06
nga:M K

Barcelona i shkon Granadas në udhëtim në kuadër të xhiros së pestë të Primera Divisionit spanjoll.

Sërish nuk starton Messi, për t’u ulur në stol në fillim të ndeshjes, por për t’u inkuadruar më vonë, shkruan GazetaBlic.

Katalunasit synojnë edhe fitoren e tretë këtë edicion, krahas një barazimi dhe një humbjeje që e kanë regjistruar deri më tani.

Gjithsesi, mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat me fillim nga ora 21:00 në “Estadio Nuevo Los Cármenes”, derisa kujtojmë se ne do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo ndryshim eventual.

Më poshtë emrat e futbollistëve që do ta nisin ndeshjen nga minuta e parë.

/GazetaBlic/

01/22/2020 23:44

Juventusi refuzon ofertën e Barcelonës, Rakitic’in plus 10 milionë euro për Bernardesch’in