Sporti

Formacionet zyrtare: Espanyol-Barcelona

12/08/2018 19:44
nga:M K

Espanyol dhe Barcelona do të përballen sot me fillim nga ora 20:45 në derbin katalunas.

Ndeshja është e vlefshme për xhiron e 15-të të Primera Divisionit spanjoll, shkruan GazetaBlic.

Para pak çastesh kanë dalë edhe formacionet zyrtare të të dyja skuadrave, me të cilat do të zbresin në fushë e prej nga ku do të mundohen të japin më të mirën e tyre.

Kujtojmë që ne do t’iu raportojmë për ç’do risi nga ky takim dhe jo vetëm.

/GazetaBlic/

06/17/2019 10:44

Pamje të tmerrshme të gjendjes së WC-ve në Klinikën Gjinekologjike në Prishtinë