Sporti

Formacionet zyrtare: Eibar – Real Madrid

11/09/2019 17:34
nga:M K

Real Madridi i shkon Eibarit në udhëtim me fillim nga ora 18:30, ku synimi i vetëm është fitorja.

Galaktikët kanë pikë të barabarta me Barcelonën dhe fitorja mbetet obligim për galaktikët, shkruan GazetaBlic.

Para pak çastesh janë mësuar edhe formacionet zyrtare të të dyja skuadrave, kurse mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat.

Më poshtë emrat e futbollistëve që do ta nisin ndeshjen nga minuta e parë.

/GazetaBlic/

02/22/2020 15:11

Formacionet zyrtare: Barcelona – Eibar