Sporti

Formacionet zyrtare: Bologna-Juventus

01/12/2019 20:06
nga:M K

Bologna dhe Juventus do të përballen sonte me fillim nga ora 20:30 në stadiumin “Renato Dall’Ara” në kuadër të Kupës së Italisë.

Ky është një kompeticion ku bianconerët llogariten favorit absolut, derisa kujtojmë se raundi (1/8-a) është me sistem eliminimi, shkruan GazetaBlic.

Para pak çastesh kanë daluar edhe formacionet zyrtare të të dyja skuadrave, e të cilat mund t’i shikoni më poshtë.

Kujtojmë se ne do t’iu raportojmë për çdo risi eventuale nga kjo ndeshje dhe jo vetëm.

/GazetaBlic/

06/17/2019 10:41

Kosova mund ta marrë edhe një futbollist që ka luajtur për Zvicrën U-21