Sporti

Formacionet zyrtare: Barcelona – Inter

10/02/2019 19:52
nga:M K

Barcelona dhe Inter do të përballen mes vete në kuadër të xhiros së dytë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Të dyja skuadrat, në xhiron e parë kanë luajtur baras, derisa sonte do të mundohen që të japin maksimumin e tyre, për të arritur te trepikëshi i parë këtë edicion në garën më të madhe për klube në kontinentin e vjetër, shkruan GazetaBlic.

Para pak çastesh janë mësuar edhe formacionet zyrtare, ndërsa mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat.

Kujtojmë se ne do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo ndryshim eventual.

/GazetaBlic/

05/13/2020 18:01

Semedo në shitje, Barcelona ia cakton çmimin