Sporti

Formacionet zyrtare: Barcelona – Eibar

02/22/2020 15:11
nga:M K

Barcelona e pret Eibarin me fillim nga ora 16:00 në ndeshjen e javës së 25’të në La Liga.

Përkundër problemeve të shumta brenda klubit, vendasit do të synojnë fitoren dhe do të presin për ndonjë dështim eventual të Real Madridit, në mënyrë që të rikthehen në vendin e parë, shkruan GazetaBlic.

Gjithsesi, mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat, kurse tashmë janë mësuar edhe formacionet zyrtare të të dyja skuadrave.

Më poshtë emrat e futbollistëve që do ta nisin ndeshjen nga minuta e parë.

/GazetaBlic/

07/08/2020 23:55

Dy kartona të kuq e një gol, Barcelona fiton derbin e Katalonisë – Espanyol në Segunda Division