Sporti

Formacionet zyrtare: Barcelona – Celta Vigo

12/22/2018 17:44
nga:M K

Barcelona dhe Celta Vigo do të përballen sot me fillim nga ora 18:30 në ‘Camp Nou’.

Ndeshja është e vlefshme për xhiron e 17-të të Primera Divisionit spanjoll, shkruan GazetaBlic.

Para pak çastesh kanë dalë edhe formacionet zyrtare të të dyja skuadrave, me të cilat do të zbresin në fushë e prej nga ku do të mundohen të japin më të mirën e tyre.

/GazetaBlic/

06/17/2019 10:44

Pamje të tmerrshme të gjendjes së WC-ve në Klinikën Gjinekologjike në Prishtinë