Sporti

Formacionet zyrtare: Barcelona – Celta Vigo

01/11/2018 20:40
nga:Y.K

Barcelona dhe Celta Vigo kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e vlefshme për 1/8-tën e Copa del Rey apo Kupës së Mbretit.

Gjiganti katalunas është nikoqir i Celta Vigos për ndeshjen e vlefshme të Copa del Rey, e cila pritet të zhvillohet në Cam Nou me fillim nga ora 21:30.

Ndryshe, ndeshja e parë në mes të këtyre dy skuadrave ka përfunduar me barazim 1-1.

Barcelona: Cillessen; Semedo, Pique, Mascherano, Alba; Rakitic, Busquets, Iniesta, Andre Gomes; Messi, Suarez.

Coutinho i pranishëm në Camp Nou për ta mbështetur skuadrën

12/13/2018 17:41

Gjenden 15 kilogram eksploziv në Gazimestan