Sporti

Formacionet zyrtare: Atletico Madrid – Barcelona

11/21/2020 20:04
nga:M K

Padyshim ndeshja kryesore e javës në gadishullin iberik.

Barazimi i rivalit të tyre të përbashkët, Real Madridit, në udhëtim te Villareali, do t’i rrisë motivet, për t’i arkëtuar pikët e plota, përcjell GazetaBlic.

Në “Wanda Metropolitano”, Atletico dhe Barcelona do të ndeshen në kuadër të duelit të parë mes vete në edicionin e ri të LA Ligas, derisa do të jetë interesant për t’u parë sesi do t’i çasen takimit në fjalë.

Tashmë janë shpalosur edhe emrat e futbollistëve që do ta nisin ndeshjen nga minuta e parë.

/GazetaBlic/