Sporti

Formacionet zyrtare: Atletico Madrid – Barcelona

11/24/2018 19:38
nga:M K

Atletico Madrid dhe Barcelona do të përballen sonte me fillim nga ora 20:45 në kryendeshjen e javës në gadishullin Iberik.

Takimi është i vlefshëm për xhiron e 13-të të Primera Divisionit spanjoll, shkruan GazetaBlic.

Para pak çastesh kanë dalë edhe formacionet zyrtare të të dyja skuadrave, derisa mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në këtë supersfidë.

Kujtojmë që ne do t’iu raportojmë për ç’do risi eventuale.

/GazetaBlic/

06/16/2019 20:37

Carlos: Ish afër transferimit tek Aston Villa!