Sporti

Formacionet, Real Madrid – Alaves (Foto)

04/02/2017 08:49
nga:Gazeta Blic

Real Madrid nuk prite të ketë shumë punë ndaj Alaves në Santiago Bernabeu, ndeshje kjo që do të zhvillohet nga 16:15 në kuadër të La Ligas.

Për këtë ndeshje trajneri Zinedine Zidane nuk ka marrë pesë lojtarë Navas, Ramos, Marcelo, Casemiro dhe James, të gjithë për arsye teknike. /Express/

02/23/2019 11:40

Icardi-Inter, tjetër përplasje? Ja oferta për rinovimin