Sporti

Formacionet e mundshme: Valencia – Barcelona

01/25/2020 11:32
nga:M K

Barcelona i shkon Valencias në “Mestalla” me të vetmin synim, fitoren.

Katalunasit me ndryshime në shtabin teknik, do të synojnë ta vazhdojnë rrugën e fitoreve, megjithëse nuk do ta kenë të vështirë përballë “lakuriqëve”, shkruan GazetaBlic.

Valencia që momentalisht pozicionohet e shtata në rendijten tabelare dhe ku për synim ka një vend në garat evropiane, do të mundohet që të shkaktojë befasi.

Gjithsesi, mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat me fillim nga ora 16:00, kurse ne do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo ndryshim eventual.

Më poshtë edhe formacionet e mundshme të të dyja skuadrave.

/GazetaBlic/

07/08/2020 23:55

Dy kartona të kuq e një gol, Barcelona fiton derbin e Katalonisë – Espanyol në Segunda Division