Sporti

Formacionet e mundshme të ndeshjes Eibar – Real Madrid

03/10/2018 10:17
nga:Y.K

“Mundo Deportivo” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.
Eibar pret sot Real Madridin në La Ligë.

Ekipi i trajnerit Zinedine Zidane kërkon fitoren për ta përmirësuar gjendjen në renditjen e tabelës.

“Mundo Deportivo” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.

Real Madrid do të luajë me formacion sulmues të përbërë nga Ronaldo, Benzema dhe Bale.

06/21/2018 09:08

Agjenti i Bale: Lojtari mund të mos largohet nga Madridi