Sporti

Formacionet e mundshme Angli-Brazil

11/14/2017 16:33
nga:E.A

Sonte me fillim nga ora 21:00 do të takohen Anglia dhe Brazili, në kuadër të ndeshjeve miqësore.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin Wembley.

Këto janë formacionet e mundshme:

Anglia: Pickford, Bertrand, Stones, Cahill, Walker,Loftus-Cheek, Dier, Rashford, Young, Livermore, Vardy.

Brazili: Ederson, Alves, Marcelo, Silva, Miranda, Sandro, Casemiro, Fernandinho, Costa, Willian, Neymar.

07/03/2018 22:53

Anglia kualifikohet në çerekfinale, Kolumbia eliminohet nga Kupa e Botës