Sporti

Florian Marku – Mutfic, ja kur do të fillojë meçi i madh

02/10/2018 22:29
nga:Lorik J

Florian Marku sot do të ndeshet me boshnjakun Dzevad Mutfic.

Ky meç zhvillohet në Linz të Austrisë, shkruan GazetaBlic

Meçi mes Dzevaad Mutfic dhe Florian Markut pritet të fillojë në pas afro 30 minutave.

Ky meç do të transmetohet live në Supersport1./GazetaBlic

10/05/2018 23:06

Shikoni reagimin epik të Shaqirit pas fitores së Florian Markut