Showtime

Flori është gati për sonte, kaq shumë fishekzjarre ka blerë

12/31/2017 13:07
nga:A. R.

Kantautori Flori Mumajesi është një ndër emrat më të pëlqyer të estradës sonë.

Këtë vit, Flori po e përmbyll me shumë suksese në profesionin e tij, shkruan lajmi.net.

Ai njihet edhe për batutat që bën në rrjete sociale, më të shpeshtat janë videot me Dj Vickyn.

Por, këtë herë këngëtari ka postuar një fotografi në të cilën shihen mjetet piroteknike që i ka bërë gati për ndërrimin e moteve.

“Zjarr sot, pula gjela dhe kapsolla!”, ka shkruar Flori mbi fotografi, që mori shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve.

 

03/31/2018 16:09

Ministri Bytyqi uron Festën e Pashkëve