Showtime

Flitej se u shërua, Angjelina habit me paraqitjen e fundit

10/28/2017 20:46
nga:M H

Aktorja e njohur Angjelina Jolie tash e një kohë vuan nga sëmundja e kancerit, për të cilën kishin qarkulluar lajme se e ka mundur tërësisht.

Pas ndarjes nga tanimë ish-bashkëshorti i saj, Brad Pitt, aktorja kishte humbur shumë peshë, shkruan lajmi.net.

Megjithatë, pas një kohe dolën lajme se Angjelina i është kthyer jetës normale, por fotografia e fundit e dëshmon të kundërtën.

Në profilin e saj në Instagram, Angelina ka postuar një foto bashkë me të birin, në të cilën u shfaq e veshur tërësisht në të zeza.

Aktorja dukej e freskët dhe joshëse në fustanin pa sutjena që i vinte në pah thithkat, por një gjë tjetër që të binte në sy janë duart e aktores që tregojnë se sa shumë Angjelina ka humbur peshë, pasi shumë lehtë mund t’ia numërosh kockat e duarve.

12/11/2018 16:50

Ajo që shihni në fillim në këtë foto zbulon diçka emocionuese për ju!