Showtime

Flet Ermal Fejzullahu për GazetaBlic pas aksidentit te Mensa e Studentëve

05/22/2020 18:59
nga:L I

GazetaBlic minuta më parë raportoi se Ermal Fejzullahu është përfshirë në një aksident te Mensa e Studentëve.

GazetaBlic ka kontaktuar me këngëtarin, ku i njëjti ka konfirmuar se ka qenë në veturën e aksidentuar bashkë me një familjar.

“Është një anëtar i familjes dhe unë kam qëlluar të jem në veturë. Nuk jam i lënduar, është një familjar”, tha shkurtimisht Fejzullahu.

Vet-aksidentohet Ermal Fejzullahu te Mensa e Studentëve

Rastin e ka konfirmuar për GazetaBlic edhe Policia e Kosovës.

Policia jep detaje për aksidentin në të cilin u përfshi Ermal Fejzullahu