Lajme

Flasin nga Policia e Kosovës për aksionin te “Lesna”

01/10/2020 22:53
nga:Gazeta Blic

Policia e Kosovës ka nisur një aksion në Prishtinë.

Më saktësisht aksioni është duke u zhvilluar tek vendi i quajtur “Lesna”.

Nga policia e Kosovës kanë konfirmuar aksionin por pa dhënë shumë detaje.

Zyrtari i Policisë për Informim, Bajram Krasniqi, ka konfirmuar rastin.

“Mund të konfirmojmë se njesitet policore janë duke kryer një operacion policor, detajet do të bëhen të ditura pas operacionit policor”.

Krasniqi nuk ka treguar se për çfarë arsye është duke u zhvilluar ky aksion dhe nëse ka ndonjë të arrestuar.

Në vazhdim i gjeni pamjet e këtij aksioni:

Policia aksion tek ‘Lokalet e Lesnes’

07/21/2020 20:46

Ky është personi i arrestuar nga Policia e Kosovës, i dënuar me 20 vjet burg për trafikim ndërkombëtar me narkotikë