Sporti

Flamurtari mposht Dritën dhe ‘mbijeton’ në Superligë – Drenica dhe Ballkani mbyllet ashtu siç u parashikua

05/15/2019 17:55
nga:Ideal

Para pak çastesh kanë përfunduar dy takimet e parapara për ditën e sotme – e që u zhvilluan me fillim nga ora 16:00.

Drita nuk arriti të bëj asgjë – përveç se një goli të shënuar. Ndërsa skuadra e Flamurtarit arrin që të mbahet mirë në këtë duel dhe është radhitur në vendin e pestë në Superligë, shkruan GazetaBlic.

Ndërsa në takimin tjetër ndërmjet Drenicës dhe Ballkanit – kjo sfidë përfundoi baraz me nga një gol të shënuar – rezultat ky që u parashikua para ndeshjes.

Ndërkaq ne më poshtë do t’ju paraqesim luhatjet në tabelë pas xhiros së 32’të në Superligë:

/GazetaBlic/