Showtime

Fjolla Morina përfundon në spital

09/11/2019 18:01
nga:L I

Në një mënyrë apo tjetër, ajo gjithmonë merr vëmendjen e shtypit rozë, shkruan GazetaBlic.

Bëhet fjalë për Fjolla Morinën e cila së fundmi ka përfunduar në spital, nga ku dhe ka publikuar pamje teksa po bën serum, por që se çfarë ka ndodhur më shumë me të nuk ka treguar.

“So lehtë me vdek”, ka shkruar Fjolla Morina.

Se çfarë ka ndodhur konkretisht Morina nuk e ka bërë të ditur, e se si do të bëhet gjendja e saj mbetet të shihet.