Showtime

Fjolla Morina merr propozimin për martesë në arrest shtëpiak

10/17/2020 10:05
nga:L I

Ka disa javë që Fjolla Morina po qëndron në arrest shtëpiak në Kukës, shkruan GazetaBlic.

Në Morinë, këngëtares iu gjetën dy revole, kështu që Gjykata e Kukësit vendosi që ajo të qendrojë në arrest shtëpiak deri në vendimin përfundimtar.

Por, edhe pse në arrest, Morina ka marrë propozim për martesë dhe këtë e ka bërë të ditur vet ajo.

Në Instagram ajo ka publikuar një fotografi ku shihet një buqetë me trëndafila dhe unaza në gishtin e saj.

“Unë thash po, ka shkruar Fjolla.

/GazetaBlic