Showtime

Fjolla Morina me fjalë prekëse për të dashurin e ndjerë: Dashuri e ngrirë në zemër

04/25/2019 22:43
nga:L I

Fjolla Morina vazhdon të jetë një nga këngëtaret më të komentuara në media e rrjete sociale, sidomos për jetën private.

Së shpejti këngëtarja do të sjellë një këngë kushtuar ish-të dashurit të saj dhe fjalët që ka thënë sot për të janë rrënqethëse.

“Ndjenje dashuri,pasjon i thyer ne mes padrejtesisht, nje dashuri e ngrire ne zemer perjetesisht kujtim i mbetur ne shpirt, prezence shpirterore qe me jep forcen e te kujtoj cdo dite”, shkruan Fjolla krah fotos ku shfaqet e veshur me fustan dhe vello tëzezë.

Kënga e re e Fjollës me titull “Si ta pranoj” do të publikohet nesër në 17:00.