Showtime

Fjolla Morina me dukje më ndryshe (Foto)

12/30/2017 16:27
nga:N S

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina ka qenë mjaft aktive në tregun muzikor gjatë 2017-s.

Gjatë fundvitit, ajo gjithashtu është bërë pjesë e shumë programeve festive, ku ka prezantuar këngët e saj më të reja.

 

Ndërkohë, në secilën paraqitje ajo duket bukur dhe e kuruar në detaje, kjo falë kujdesit që i kushton çdo paraqitjeje në ndonjë event.

Së fundmi, ajo ka ndryshuar drastikisht pamje, duke i lyer flokët në të bardha.

 

Fjolla Morina ndryshon drastikisht pamje, duke u bërë një bionde mjaft joshëse

Në disa imazhe që Morina ka ndarë me fansat në Instagram, ajo duket mjaft joshëse dhe atraktive, e veshur në një fustan lejla, të punuar nga stilisti Mr. Rex.

Imazhet në fjalë kanë pasuar me mijëra pëlqime nga ndjekësit e saj të shumtë.

11/20/2018 12:34

Kush është këngëtarja që Burdushi i kishte thënë se do bëhej milionere?