Showtime

Fjalët e Morena Tarakut pas vdekjes së Leze Qenës

03/26/2020 08:31
nga:N S

Morena Taraku e ka kujtuar çiftin Qena.

Aktorja e mirënjohur shqiptare ditën e djeshme ka ndërruar jetë në moshën 85 vjeçare.

Për ta kujtuar janë bërë homazhe e më pas në mbrëmje u ndezën qirinj për ta nderuar figurën e saj.

Ndër emrat e estradës që e kujtuan Leze Qenën ishte edhe modelja dhe këngëtarja Morena Taraku.

Ajo këtë e bëri edhe me publikimin e një fotografie në të cilën shihen çifti Qena, të dy tashmë të ndjerë.

05/21/2020 12:48

Fustani i Morena Tarakut dhe këpucët me vlerë 2140 euro