Sporti

Fiorentina befason Romën në ‘Olimpico’

04/07/2018 19:55
nga:Lorik J

Skuadra e Fiorentinas ka fituar ndaj Romës në ‘Olimpico’.

‘Violat’ kanë fituar me rezultatin 0-2 ndaj Romës, në ndeshjen e zhvilluar në kuadër të xhiros së 31’të të Serie A, shkruan GazetaBlic

Benassi dhe Simeone shënuan për fitoren e Fiorentinas ndaj Romës.

Pas këtij takimi Fiorentina ndodhet në vendin e shtatë  me 50 pikë, kurse Roma në vendin e tretë me 60 pikë.

/GazetaBlic/

11/30/2019 11:04

Klubet e mëdha evropiane e duan talentin e Romës