Lajme

Fillon takimi Thaçi-Kurti, këto janë temat që pritet të diskutohen!

04/01/2020 10:06
nga:Norë Kelmendi

Ka filluar takimi mes presidentit të vendit, Hashim Thaçit dhe kryeminsitrit në detyrë, Albin Kurtit.

Takimi është duke u mbajtur në zyrën e presidentit të Kosovës, derisa mediat nuk janë lejuar të kenë qasje për pamje në takim.

Kurti mëngjesin e sotëm i ka dërguar një letër presidentit Thaçi, ku i ka bërë të ditur, se në takim do të flitet për kohën e përshtatshme të shpërndarjes së Kuvendit.

LAJMI I FUNDIT: Kurti do t’i shkojë në takim presidentit, i dërgon edhe letër!

 

06/04/2020 23:26

Thaçi: Sikur t’i pranonte këshillat e mia, Kurti sot do të ishte në zyrën ku ka qenë!