Lajme

Fillon mbledhja e Qeverisë (FOTO)

07/17/2017 09:12
nga:M H

Ka filluar mbledhja e Qeverisë së Kosovës.

Gazetari i ‘Gazeta Blic’, raporton  nga vendi i ngjarjes se tashmë mbledhja e Qeverisë ka filluar.

Në këtë mbledhje janë kryeministri në detyrë Isa Mustafa, dhe ministrat Mimoza Ahmetaj, Hikmete Bajrami, Skender Hyseni, Arsim Bajrami, Hajredin Kuçi,  Enver Hoxha dhe Edita Tahiri.

Ky është rendi i ditës:

06/18/2018 08:43

A do të rrëzohet qeveria gjermane?