Showtime

Fifi me “Zhurmë” shënon edhe një sukses

11/21/2017 08:39
nga:N S

Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur në publik si Fifi së fundi ka lansuar projektin ” Zhurmë”.

Më këtë këngë, e cila është e zhanrit baladë, këngëtarja është paraqitur në festivalin “Kënga Magjike 2017”, shkruan lajmi.net.

“Zhurmë” nga Fifi po pritet mirë nga publiku dhe tashmë ka marrë 2 milionë klikime, e për këtë gjë Fifi ka falënderuar fansat e saj.

“Urime 2 milionë, nuk ka fjalë që mund ta përshkruaj sa e lumtur jam, faleminderit të gjithëve”, ka shkruar Fifi.

Në mesin e shumë këngëve konkuruese të këtij edicioni të “Këngës Magjike”, “Zhurmë” shihet pretendente për çmimin e parë.

02/10/2018 18:18

Fifi sjell dy projekte në një ditë, “Nanush 1” dhe “Nanush 2” (VIDEO)