Showtime

Fifi zbulon detaje rreth projektit “bombë” me Aurela Gaçen (Video)

07/22/2017 11:27
nga:FL.B

Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur për publikun si Fifi, ishte e ftuar në emisionin Mirage në emisionin e fundit për këtë sezonë.

Fifi rrëfeu për jetën private, angazhimet rreth projekteve të reja dhe në veçanti foli për projektin “madhështor” që po sjell me Aurela Gaçen.

Për Mirage, Fifi zbuloi detaje rreth këtij projekti që këngëtajra po sjell bashkë me Aurelën.

Ndiqeni videon e mëposhtme dhe mësoni se çfarë ka të veçantë kjo këngë.

09/25/2018 15:47

Tayna lë anash sherrin me këngëtaret tjera, shikoni si i dridhë në koncert