Showtime

Fifi tregon transorfmimin e madh, nga dita e parë e deri tani me 25 kilogramë më pak!

09/16/2020 10:34
nga:L I

Fifi është kthyer në një nga emrat më të komentuar kohëve të fundit, e krejt kjo falë pamjes së saj, shkruan GazetaBlic.

Këngëtarja e baladave ka pësuar ndryshim të madh në pamjen e saj, duke humbur kështu 25 kilogramë.

Në Instagram, ajo ka publikuar video, ndërsa tregon transformimin e madh që ka pësuar në trup.

Nga dita e parë kur dhe e kishte nisur një proces të tillë, këngëtarja ka realizuar plot 35 seanca, ndërsa ka arritur të humb 25 kilogramë.

Ndryshe, këngëtarja ka treguar se ka provuar dieta nga më të ndryshmet, ndërsa vetëm tani ka arritur suksesin e dëshiruar.

/GazetaBlic

10/13/2020 21:14

Kënga e tyre po bën namin, por Ermali paska refuzuar Fifin me parë