Showtime

Fifi habit me ndryshimin në dukje

08/14/2020 12:16
nga:M K

Fifi ka ndryshuar drastikisht.

Fifi ka treguar vendosmëri në vendimin e saj për të hequr peshën e tepërt, këngëtarja në paraqitjen e fundit ka mahnitur, shkruan lajmi.net.

Në foton e publikuar mund ta shohim këngëtaren në një formë të jashtëzakonshme trupore, dhe tani lirisht mund ta fusim në listën e artiste me vijat më të përkryera.

Për ndryshe, ‘Pa gajle’ titullohet projekti i saj i fundit i punuar në bashkëpunim me Young Zerkan.

10/13/2020 21:14

Kënga e tyre po bën namin, por Ermali paska refuzuar Fifin me parë