Cool

Fier/ Pulës i ngrin veza në të pasme, e paparë se si e zgjidh situatën (VIDEO)

01/10/2017 21:13
nga:R A

Një video mjaft qesharake është arritur të filmohet ditën e sotme pranë një pike karburanti në qytetin e Fierit.

Nga pamjet duket se si pulës i ka ngecur në të pasme një vezë dhe nuk po arrin dot ta nxjerrë.

Por sidoqoftë pas disa përpjekjesh ajo arrin ta zgjidhë situatën në një mënyrë që nuk do t’ua merrte mendja kurrë. Ju ftojmë të ndiqni videon në vijim.në vijim.