Sporti

Feronikeli assesi të fitojë në ‘Rexhep Rexhepi’, ndalet edhe nga Drita

11/09/2019 15:00
nga:L I

KF Feronikeli dhe KF Drita kanë ndarë pikët duke luajtur barazim në ‘Rexhep Rexhepi’ në ndeshjen e xhiros 15-të.

Kampionët e Kosovës nuk kanë arritur të marrin me shumë se një pikë përballë Dritës, duke barazuar pa gola, 0-0.

Kjo është ndeshja e katërt më radhë që Feronikeli dështon të shënojë fitore në shtëpi.

Skuadra nga Drenasi, para kësaj ndeshje në shtëpi ishte mposhur nga Llapi, Gjilani dhe së fundi Ballkani./